Úspora vody, tepla, elektřiny a času

úspora v domácnosti

Úspora vody

Úspora za vytápění

Úspora elektřiny

Úspora času a energie

Kontakt

RadiatorBOOster Turbo Logic, je patentovaná technologie, která zajišťuje rychlejší vyhřátí Vašeho pokoje při menší spotřebě energie.

!!!MAXIMALIZUJE EFEKTIVITU VAŠEHO RADIÁTORU!!!

Co je RadiatorBOOster™ Turbo Logic?

RadiatorBOOster Turbo Logic zajišťuje rychlejší vyhřátí Vašeho pokoje při menší spotřebě energie.

PRINCIP A JEHO ÚČINOST

RadiatorBOOster Turbo Logic umístíte na radiátor, který následně vysaje teplo z radiátoru a rozptýlí ho rovnoměrně do celé místnosti.

Pomáhá smíchat studený vzduch s teplým vzduchem v místnosti a tím odstraní studená místa v místnosti. Tato patentovaná technologie maximalizuje efektivitu Vašeho radiátorů.

Díky tomu můžete snížit teplotu termostatu průměrně o 1-3°C a ročně ušetříte až 4500 Kč za vytápění. Průměrná úspora je cca 1500 Kč na 1°C/rok nebo 10 % z celkové Vaší platby za vytápění za rok.

Náklady na provoz RadiatorBOOsteru Turbo Logic jsou minimální cca 10 Kč ročně. Ekonomická návratnost je cca 8 týdnů.

Princip

Z ČEHO JE VYROBEN?

RadiatorBOOster Turbo Logic je vyroben z pevného, recyklovatelného plastu a 99 % zařízení lze recyklovat.

Zařízení obsahuje účinný ventilátor, který rovnoměrně rozptyluje teplo do celé místnosti průměrně každých 90 minut. Inteligentní čidlo začne rozptylovat teplo, pokud teplota radiátoru překročí 30°C.

SNADNÁ INSTALACE:

O RadiatorBOOster Turbo Logic se vůbec nemusíte starat. Jednoduše jej umístíte na radiátor a zapojíte do elektrické zásuvky. Díky vestavěnému termostatu je plně automatizovaný.

Na základě světelných indikátorů poznáte, v jakém je RadiatorBOOster Turbo Logic stavu. Pokud kontrolka RadiatorBOOsteru Turbo Logic svítí červeně, znamená to, že přístroj je v pohotovostním režimu. Pokud kontrolka svítí zeleně, znamená to, že teplota dosáhla 30°C a ventilátor je spuštěn. Když zelená kontrolka bliká, radiátor se ochlazuje.

HLAVNÍ VÝHODY A SPECIFIKACE:

radiatorbooster koupit

ecoprodukty.czhihippo.czpulseecoshower.czradflekradiatorBoosterperlatoryterla.czthermilate.czendotherm