Úspora vody, tepla, elektřiny a času

úspora v domácnosti

Úspora vody

Úspora za vytápění

Úspora elektřiny

Úspora času a energie

Kontakt


ÚSPORA ČASU A ENERGIE


Vak Wonderbag na pomalé a zdravé vaření


Vařte zdravě a zárověň ušetřete Váš čas, energii, peníze i vodu


CO JE VAK WONDERBAG?

Vak Wonderbag je tepelně izolovaný vak, který umožňuje dovařit pokrm, který byl uveden k varu, bez použití jakékoliv další energie. Snižuje spotřebu energie v rodinném rozpočtu, až o 30%.

Ve vaku Wonderbag můžete uvařit spoustu teplých a chutných pokrmů a zároveň ušetřit energii, peníze a hlavně Váš čas, který strávíte při vaření. Čas, který ušetříte, můžete pak využít například, ke hraní si se svými dětmi, k jiné práci či k odpočinku.


Úspora Vaku Wonderbag

JAK TO FUNGUJE?

Vak Wonderbag pracuje na principu dlouhodobého uchování tepla.

Představuje tepelně retenční vaření (pomalé vaření), což je prastará technika vaření, kterou Vám vak Wonderbag přináší zpět do 21.stolení v jedinečném designu.

Nejprve pokrmv hrnci na sporáku přivedete k varu, poté hrnec s pokrmem vložíte do vaku Wonderbag a vak uzavřete. Po několika hodinách (dle typu pokrmu) hrnec s pokrmem z vaku vytáhněte a můžete rovnou servírovat na stůl. Pokrm je připraven a má skvělou chuť.

Princip Wonderbag

Pomalý proces vaření v kombinaci s dokonale utěsněným hrncem ve vaku Wonderbag zajišťuje výbornou chuť pokrmů a zachování jeho živin, které by se jinak odpařili do vzduchu. Suroviny zůstávají šťavnaté a maso se rozpadá, jak je libové. Vak Wonderbag umožňuje přípravu pokrmů z jednoho hrnce a pečení masa vcelku.VÝHODY OPROTI ELEKTRICKÉMU HRNCI NA POMALÉ VAŘENÍ

Vaření ve vaku Wonderbag již nepotřebuje další energii. Nikdy se Vám pokrm nerozvaří nebo nevysuší, a to ani když pokrm v něm necháte déle než je uvedeno na receptu. Zelenině zůstává její tvar a jedinečná chuť. Vaření ve vaku WonderBag nabízí "superpomalé vaření".JAKÝ HRNEC A POKLICI POUŽÍT?

Doporučujeme používat kovový hrnec s malými úchyty. Pokud používáte litinové hrnce, pak tento hrnec zabalte nejdříve do utěrky, aby vysoká teplota hrnce nepoškodila výplň vaku nebo jeho dno. Nepoužívejte hliněné a keramické hrnce.

Do vaku můžete umístit hrnce o velikosti 2 litry až 12 litrů.

Používejte poklici, která dobře přiléhá na hrnec a nemá v sobě žádné otvory. Kovová poklice je lepší než skleněná.Jaké použít nádobí?


CO SE V NĚM DÁ UVAŘIT A JAK DLOUHO TO TRVÁ?

Ve vaku Wonderbag můžete uvařit cokoliv: jednoduché polévky, zeleninu, přílohy (rýže, brambory…), masité pokrmy, vegetariánské pokrmy, dezerty a mnoho dalšího. Můžete zde uplatnit i Vaší fantazii.Doba vaření


RECEPTY

Součástí balení je návod i kuchařka s několika recepty v češtině i angličtině. Další recepty V ČEŠTINĚ se postupně doplňují na www.wonderbag.cz a nebo na anglických stránkách ZDE.JAK DLOUHO UDRŽÍ POKRM TEPLÝ?

Vak Wonderbag udrží pokrm teplý při teplotě nad 85°C po dobu 4 hodin, nad 65°C po dobu 6 až 7 hodin. Následně udržuje pokrm teplý po dobu dalších 5 hodin. Celkově vak Wonderbag udrží pokrm teplý až po dobu 12 hodin.JAKÉ JE JEHO POUŽÍTÍ?

Vak Wonderbag:


BEZPEČNOST?

Jelikož vak Wonderbag nepotřebuje k vaření žádnou elektrickou energii nebo plyn, takže se nemusíte starat o jeho provoz a kontrolovat ho.

Vak Wonderbag je vyroben ze silné bavlněné látky, která je vysoce odolná proti poškozením teplem. Uvnitř je naplněn speciálními pěnovými kousky z recyklovaného materiálu, které mají vysokou schopnost tepelné izolace.KOMU POMOHU JEHO ZAKOUPENÍM?

Zakoupením vaku Wonderbag pomůžete snížit chudobu v Africe. Zakoupíte-li si vak Wonderbag, zasloužíte se o to, že vak Wonderbag obdrží i jedna chudá Africká rodina, která si ho nemůže finančně dovolit.

Celý projekt se jmenuje Nadace Wonderbag - BOGO (Buy One Give One).

Na následující stránce si můžete přečíst o mnoha úspešných projektech BOGO.

Prodej vaku Wonderbag již pomohlo vytvořit 2000 pracovních míst. V červnu 2012 bylo již v Jižní Africe rozdáno více jak 600 000 kusů do domácností. Toto číslo již pomohlo zlepšit životní styl 2 500 000 lidí v Jižní Africe.Vak Wonderbag Africa


CO A KOLIK UŠETŘÍM A JAKÁ JE NÁVRATNOST?

Snižuje:

Návratnost vaku Wonderbag je jeden rok, pokud ho použiji 2x týdně.Vak Wonderbag koupitHLAVNÍ VÝHODY A SPECIFIKACE:
ecoprodukty.czhihippo.czpulseecoshower.czradflekradiatorBoosterperlatoryterla.czthermilate.czendotherm