Úspora vody, tepla, elektřiny a času

úspora v domácnosti

Úspora vody

Úspora za vytápění

Úspora elektřiny

Úspora času a energie

Kontakt


CO JE RADFLEK?

Radflek je nejúčinnější patentovaná energeticky úsporná radiátorová fólie na trhu, která odráží minimálně 95 % tepelné energie vyzařované ze zadní části vašeho radiátoru. Snižuje tepelné ztráty až o 45 %.radflekCO JE ENDOTHERM?

Endotherm™ je patentovaná unikátní energeticky úsporná přísada do centrálního topného systému. Tato unikátní přísada dokáže prokazatelně ušetřit až 15% nákladů za vytápění.

endothermCO JE RADIATOR BOOSTER TURBO LOGIC?

Radiator Booster Turbo Logic, je patentovaná technologie, která zajišťuje rychlejší vyhřátí Vašeho pokoje při menší spotřebě energie. Ušetříte až 4500 Kč ročně za vytápění.

radiatorboosterCO JE TERMÍK?

Termík je přídavné zařízení pod radiátor s řadou velmi tichých automaticky spínaných ventilátorů, které svým silným průtokem vzduchu přemisťuje teplý vzduch po místnosti. Zvyšuje účinnost vytápění až 3,8x.

termikCO JE THERMALMIX?

THERMALMIX je patentována energeticky úsporná a protiplísňová přísada do barev, složená z keramických mikročástic, která dává barvám, učeným na vnější a vnitřní nátěry, tepelně izolační vlastnosti. Zabraňuje až 25% tepelným ztrátám a je vhodná i pro již izolované budovy. Dokáže snížit účty za vytápění o 10 - 25%.

thermalmixCO JE INSOFLOOR?

INSOFLOOR je patentovaný energeticky úsporný akrylový nátěr na vodní bázi, složený z keramických mikročástic, který zlepšuje tepelně izolační vlastnosti podlah. Vhodné na beton, pod laminátové podlahy, obklady, pod koberec a pod všechny druhy dřevěných povrchů. Dokáže snížit tepelné ztráty podlah až o 25% a snížit účty za vytápění o 10 - 20%

insofloorCO JSOU TERMOREFLEXNÍ FÓLIE APOLLO ?

Apollo jsou patentované úsporné termoreflexní membránové fólie nové generace.

Folie Apollo jsou 5 až 9 vrstvé fólie, které fungují na principu termoreflexe. Odráží minimálně 96% tepla a infračerveného záření a 100% UV záření.

V kombinaci s minerální vatou nebo pěnovou izolací dokáží termoreflexní fólie Apollo zvýšit izolaci konstrukce až o 20%.

Při kompletní izolaci budovy termoreflexní fólií Apollo ušetříme až 20% za energii.


Fólie jsou navrženy pro použití jako:

Tepelná izolace vnějších zdí budov

Tepelná izolace podloží budov

Tepelná izolace pater budov

Tepelná izolace podkroví budov

Tepelná izolace střech

Tepelná izolace za radiátory

Tepelná izolace drubežáren

apolloecoprodukty.czhihippo.czpulseecoshower.czradflekradiatorBoosterperlatoryterla.czthermilate.czendotherm